Originalni Stagnoli · Neposredni uvoz iz EU

Stagnoli AV223

Originalni dvokanalni Stagnoli daljinski upravljalnik na 433.92 MHz. Zanesljiv in kompakten — za upravljanje dvoriščnih in garažnih vrat z enim samim daljinskim upravljalnikom.

433.92 MHz Rolling Code 2 kanala Made in Italy Baterija vključena
Status
Na zalogi
Cena z DDV
22 EUR
Dostava
Slovenija
Tehnične specifikacije

Stagnoli AV223 — specifikacije

ProizvajalecStagnoli — Italija
ModelAV223
Frekvenca433.92 MHz
Tip kodeRolling Code
Število kanalov2
BaterijaCR2032 3V (priložena)
PorekloMade in Italy
StatusNa zalogi
Cena z DDV22 EUR
O tem modelu

Stagnoli AV223 — originalni italijanski daljinski upravljalnik

Stagnoli AV223 je originalni dvokanalni daljinski upravljalnik italijanskega proizvajalca Stagnoli. Deluje na frekvenci 433.92 MHz z rolling code protokolom — koda se ob vsakem pritisku spremeni, kar preprečuje prestrezanje in kopiranje signala.

Dva kanala omogočata neodvisno upravljanje dveh naprav — na primer dvoriščnih vrat in garažnih vrat ali dvoriščnih vrat in zapornice. Kompaktno ohišje in intuitivna uporaba zagotavljata praktičnost pri vsakodnevni uporabi.

Vsi Stagnoli daljinski upravljalniki v naši ponudbi so originalni izdelki v originalni tovarniški embalaži.

Daljinskih upravljalnikov z rolling code ni mogoče klonirati

Daljinski upravljalnik Stagnoli AV223 uporablja rolling code tehnologijo — ni ga mogoče kopirati z univerzalnimi daljinskimi upravljalniki za kloniranje. Programirati ga morate neposredno v sprejemnik svojega pogona. Niste prepričani? Fotografirajte svojo centralno enoto ali pogon in pošljite na info@alassi.si.

Združljivost

S katerimi Stagnoli sistemi deluje AV223

Stagnoli AV223 je združljiv z naslednjimi Stagnoli pogoni, sprejemniki in elektroniko:

Stagnoli Hercules Stagnoli Hermes Stagnoli Achilles Stagnoli Alpheo Stagnoli Ulixes Stagnoli Zefiro Stagnoli Icarus Energy Receiver Zapornica Daphne Elektronika A24, H24, U230
Niste prepričani, ali ustreza?

Fotografirajte svojo centralno enoto ali pogon in pošljite na info@alassi.si ali WhatsApp — brezplačno preverimo združljivost pred nakupom.

Programiranje

Kako prijaviti Stagnoli AV223 v sistem

Stagnoli AV223 se programira neposredno na sprejemniku krmilne elektronike. Rolling code protokol ne dovoljuje neposrednega kopiranja med dvema daljinskima upravljalnikoma — vsak nov daljinski upravljalnik je treba prijaviti na centralni enoti pogona.

Neposredno na sprejemniku — pritisnite gumb za programiranje na centralni enoti, nato pritisnite želeni gumb na novem daljinskem upravljalniku. Centrala potrdi prejem s signalom.

Potrebujete pomoč s programiranjem?

Pošljite fotografijo svoje centralne enote na info@alassi.si — prejeli boste natančna navodila za svoj sistem. Z veseljem vam pomagamo.

Politika vračila

Kako preprečimo napačen nakup

Pri nas ne morete kupiti napačnega daljinca — pred odpremo vedno brezplačno preverimo združljivost z vašim sistemom, prek fotografije ali kratkega klica. Šele ko smo prepričani, da je model pravi, paket odpremimo.

Ker se daljinec ob programiranju trajno poveže z vašo krmilno enoto, ga po programiranju praviloma ne moremo več prodati kot novega. Pravico do vračila v 14 dneh seveda ohranite, a znesek vračila v takšnem primeru znižamo sorazmerno zmanjšani vrednosti izdelka (skladno s 142. členom ZVPot-1). Zato preverjanje opravimo vnaprej, še pred pošiljanjem — da do tega vprašanja sploh ne pride.

Pravica do vračila v 14 dneh

Pravico do vračila v 14 dneh imate pri vsakem nakupu, brez navedbe razloga. Pri programiranih ali odpečatenih daljincih znesek vračila znižamo sorazmerno zmanjšani vrednosti izdelka (142. člen ZVPot-1), saj takšnega izdelka praviloma ne moremo več prodati kot novega. Celotna politika vračila je na voljo na strani Politika vračila.

Tehnična dokumentacija

Prenesite uradno dokumentacijo

Navodila za programiranje Stagnoli AV223 — koraki za prijavo daljinskega upravljalnika na vašo krmilno enoto.

Pogosta vprašanja

Vse, kar morate vedeti o AV223

Ali lahko kopiram kodo s starega daljinskega upravljalnika? +

Rolling code protokol ne dovoljuje neposrednega kopiranja med dvema daljinskima upravljalnikoma. Novi AV223 se programira neposredno na sprejemniku ali centralni enoti pogona.

Koliko daljinskih upravljalnikov lahko prijavim na eno centralo? +

Število je odvisno od modela krmilne enote. Večina Stagnoli elektronik podpira od 30 do 250 daljinskih upravljalnikov.

Ali AV223 deluje s parkirno zapornico Daphne? +

Da — AV223 je popolnoma združljiv s Stagnoli parkirno zapornico Daphne, kot tudi s sprejemnikom Energy Receiver in elektronikami A24, H24 ter U230.

Lahko vrnem daljinec, če sem ga že programiral na svoj sistem? +

Da, pravico do vračila v 14 dneh ohranite tudi v tem primeru. Ker pa se daljinec ob programiranju trajno poveže z vašo krmilno enoto in ga praviloma ne moremo več prodati kot novega, znesek vračila skladno z zakonom (142. člen ZVPot-1) znižamo sorazmerno zmanjšani vrednosti izdelka. Prav zato pred odpremo vedno brezplačno preverimo združljivost — da do tega vprašanja sploh ne pride.

Naročite Stagnoli AV223 danes

Originalni daljinski upravljalnik v originalni embalaži. Hitra dostava po vsej Sloveniji.

Pon.–pet.: 08:00–16:00 · Dosegljivi na Viberju in WhatsAppu · info@alassi.si